IPH Tarnów

Firma WEBimpuls rozpoczęła swoją działalność min. dzięki wsparciu Izby Przemysłowo Handlowej, która była patronem programu unijnego e-parasol wspierającego nowe i innowacyjne inicjatywy na rynku Tarnowskim. Agencja Interaktywna WEBimpuls oficjalnie jest członkiem Izby Przemysłowo-Handlowej w Tarnowie od początku 2011 roku.

Swój sukces firma WEBimpuls zawdzięcza również firmom Euro PiM oraz Euro Konsultant, które to swoim doświadczeniem i bogatą wiedzą w zakresie tworzenia biznes planów i pozyskiwania dotacji z Unii Europejskiej wsparły WEBimpuls.

 


Izba Przemysłowo Handlowa

Izba Przemysłowo-Handlowa w Tarnowie powstała z Tarnowskiego Towarzystwa Przemysłowego i w obecnej formie działa od 1992 roku jako Samorząd Gospodarczy, który na zasadzie dobrowolności zrzesza podmioty gospodarcze z regionu byłego województwa tarnowskiego. Do Izby należą przede wszystkim małe i średnie firmy, prowadzące działalność gospodarczą w sferze produkcji , handlu i usług.

Izba jest jednym z założycieli i akcjonariuszy Tarnowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Tarnowskiego Klastra Przemysłowego - Plastikowa Dolina S.A.

IPH współpracuje z izbami zagranicznymi oraz korzysta z pomocy polskich i zagranicznych placówek dyplomatycznych. Współpraca z zagranicą prowadzona przez Izbę w Tarnowie ma na celu przede wszystkim udzielanie pomocy firmom członkowskim w nawiązywaniu kontaktów zagranicznych .

Działalność IPH, jako przede wszystkim promotora gospodarki regionu tarnowskiego, jest doceniana i wspierana przez lokalnych przedsiębiorców oraz instytucje współpracujące z Izbą grono których sukcesywnie się powiększa.

Dziękujemy za zaufanie

Nasze wieloletnie doświadczenie, to gwarancja że współpraca z nami przyniesie Twojej firmie wiele kożyści. Naszym celem jest jak najskuteczniejsze pozyskiwanie nowych klientów dla Twojej firmy i to wszystko robimy w internetcie.

Zamawiam kontakt

Współpracujemy m.in z:

Eurokonsultant
Luart

WEBimpuls na Facebooku WEBimpuls w Google Plus WEBimpuls na You Tube Kontakt z WEBimpuls

Podaj swój numer telefonu

a oddzwonimy do ciebie w ciagu kilku godzin.

×