Aplikacje Internetowe

Oferta tworzenia aplikacji internetowych to coś więcej niż tylko programowanie – to aktywny udział w rozwoju firm naszych klientów oraz odpowiedzialność za powodzenie przedsięwzięcia. Komputery to sprzęt bez którego praktycznie żadna firma dzisiaj nie może istnieć, a w połączeniu z siecią Internet daje nieograniczone możliwości rozwoju firmy w każdej branży.

Aby jednak wykorzystać potencjał komputerów i sieci Internet do rozwoju własnej firmy niezbędne są narzędzia korzystające z tych dóbr i jednocześnie wspierające ludzi w pracy. Tymi narzędziami są tworzone przez nas aplikacje www przeznaczone dla firm i instytucji oraz osób w nich pracujących.

 

ApacheMySQLPHPKohana

jqueryjquery ui

 

Wysoka jakość aplikacji

Do tworzenia aplikacji wykorzystujemy najnowsze wersje dostępnych na rynku rozwiązań. Na etapie projektowania i samego wykonania korzystamy z wypracowanych standardów i ciągle dbamy o ich aktualizacje utrzymując tym samym wysoką jakość oferowanych przez nas Aplikacji.

Indywidualne podejście

Każde zamówienie traktujemy jako nowe wyzwanie i analizujemy od samego początku tak, aby dostosować końcowy produkt do preferencji użytkowników aplikacji. Każda aplikacja jest projektowana i omawiana z klientem, dzięki czemu na każdej płaszczyźnie możliwe jest  dokonywanie optymalizacji, zmian i uaktualnień. 

Dokumentacja aplikacji

W naszej pracy cenimy dobrze przygotowany projekt i przejrzystą dokumentację, którą tworzymy na każdym etapie rozwoju aplikacji i która  podnosi jej jakość oraz gwarantuje, że końcowy efekt  spełni oczekiwania. W ramach projektów przygotowujemy kilka niezależnych dokumentów takich jak: dokumentacja projektowa przed przystąpieniem do programowania, dokumentacja techniczna z opisem kodu i standardów oraz dokumentacje użytkownika z instrukcjami obsługi dla administratorów oraz odbiorców końcowych aplikacji.

Testy i konsultacje

Każda aplikacja jeszcze w fazie produkcji  jest oddawana do dyspozycji zamawiającego, który wraz z naszą pomocą może przetestować wszystkie funkcje i sprawdzić efekt naszej pracy. Jest to niezwykle ważny dla nas element przy realizacji tego typu zamówień  gdyż pozwala na stuprocentowe dogranie nawet najdrobniejszych szczegółów a klientom gwarantuje pełna kontrole nad zamówieniem.

Wsparcie i rozwój aplikacji

Jako ojcowie naszych aplikacji pragniemy aby służyły one naszym klientom długo i bezawaryjnie. Oferujemy bardzo korzystne warunki współpracy a przede wszystkim pełne wsparcie i usługi serwisowe wykonanych aplikacji oraz z miłą chęcią uczestniczymy w ich dalszym rozwoju. Dziękujemy za zaufanie

Nasze wieloletnie doświadczenie, to gwarancja że współpraca z nami przyniesie Twojej firmie wiele kożyści. Naszym celem jest jak najskuteczniejsze pozyskiwanie nowych klientów dla Twojej firmy i to wszystko robimy w internetcie.

Zamawiam kontakt

Współpracujemy m.in z:

Eurokonsultant
Luart

WEBimpuls na Facebooku WEBimpuls w Google Plus WEBimpuls na You Tube Kontakt z WEBimpuls

Podaj swój numer telefonu

a oddzwonimy do ciebie w ciagu kilku godzin.

×