System Zarządzania Treścią WiCMS

Co to jest WiCMS?

System Zarządzania Treścią WiCMSSystem Zarządzania Treścią WiCMS to strona internetowa, która pozwala na zmianę zawartości wszystkich podstron i jej fragmentów  osobom, które wcale nie muszą się znać na technicznej budowie strony internetowej. Dzięki funkcji panelu administracyjnego po zalogowaniu się do strony w przeglądarce internetowej, każdy pracownik firmy może wprowadzać wszelkie zmiany i aktualizacje na stronie internetowej. Można to robić na dowolnym kompuerze i w dowolnym miescu nawet w domu lub w biurze w pracy.

Łatwa obsługa

System zarządzania treścią WiCMS został stworzony z myślą o osobach które chcą samodzielnie edytować i rozbudowywać swoją stronę internetową. Edycja strony internetowej za pomocą WiCMS’a nie wymaga od administratora posiadania specjalistycznej wiedzy z zakresu informatyki lub tworzenia stron www.


Strona Internetowa to nie wszystko

Strony internetowe oferujemy w kompleksowym zestawie usług, które gwarantują, że strona zostanie wykonana profesjonalnie i uruchomiona bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Zobacz co zawiera taki pakiet: 

Pakiet Startowy WiCMS

Dziękujemy za zaufanie

Nasze wieloletnie doświadczenie, to gwarancja że współpraca z nami przyniesie Twojej firmie wiele kożyści. Naszym celem jest jak najskuteczniejsze pozyskiwanie nowych klientów dla Twojej firmy i to wszystko robimy w internetcie.

Zamawiam kontakt

Współpracujemy m.in z:

Eurokonsultant
Luart

WEBimpuls na Facebooku WEBimpuls w Google Plus WEBimpuls na You Tube Kontakt z WEBimpuls

Podaj swój numer telefonu

a oddzwonimy do ciebie w ciagu kilku godzin.

×